Britt Robertson

 1. Books of Blood izle
  Tüm Bilgiler
  Books of Blood izle 2020 Filmleri, Dram 
  Türkçe Altyazı
  Books of Blood izle, Dram/Korku türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Brannon Braga oturmaktadır. 6 Ekim 2020 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 5,6 olarak belirlenmiştir.Books of Blood Oyuncu Kadrosu; Britt Robertson, Rafi Gavron, Anna Friel, Paige Turco, Kenji Fitzgerald, Seamus Patterson, Yul Vazquez, Freda Foh Shen, Nicholas Campbell, Farid Yazdani, Catherine Burdon, Cory Lee, Saad Siddiqui, Andy McQueen. 2020 film izle.Konusu; İlk öykü, 7 yaşındaki oğlunun vefatıyla yüzleşmeye çalışan oldukça şüpheci bir psikolog olan Mary’e odaklanıyor. Mary’nin yeni aşkı Simon, onu vefat eden oğlu ile konuşmaya ikna eder. Bir sonraki öyküde, psikolojik rahatsızlıktan sorunlu olan ve hastaneye kaldırmamak için Los Angeles’a kaçış yapan kadının hikayesi.Books of Blood izle.
  • 2020
  • 1080P
  • IMDb 5.6
  • 42
  • 0
  Can Dostum (2017) izle
  Tüm Bilgiler
  Can Dostum (2017) izle 2017, Çocuk Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Can Dostum 2017 izle, komedi türündeki roman uyarlaması yapıt, W. Bruce Cameron, Audrey Wells, Cathryn Michon, Maya Forbes, Wallace Wolodarsky tarafından yazılan aynı isimli romanından beyaz perdeye aktarılmıştır. Lasse Hallström tarafından yönetilmiş olup imdb puanı 6.9 Can Dostum 2017 Konusu; Bailey adındaki köpek kaldığı barınaktan kaçar, iki kötü insan onu bulur ve arabada ölmek üzereyken Ethan adındaki küçük çocuk ve annesi köpeğin zor durumda olduğunu fark edip onu kurtarırlar. Bailey'i evlerine götürürler, çok alışırlar birbirlerine. Artık küçük köpekçiğin sahibi Ethandır. Ethan zamanla büyümüş kocaman adam olmuştur, tabi Bailey’de öyle, ömrünün sonuna kadar onunla olacağı için ilk günden yemine etmiştir. Baileyin inandığı bişey vadır, köpekler dünyaya bir amaç için gelmiş olmadılır, onun amacı da Ethan'ı korumak olacaktır. Bir köpeğin gözünden insanları görmek nasıl olurdu, bu filmde görebilirsiniz. A Dog's Purpose 2017 izle, Tavsiye Filmler izle Can Dostum Oyuncuları; Dennis Quaid, Britt Robertson, K. J. Apa, Bryce Gheisar… Can Dostum 2017 Türkçe Dublaj izle
  • 2017
  • 1080P
  • IMDb 6.9
  • 273
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.