Billy Bob Thornton

 1. Bir Milyon Küçük Parça izle
  Tüm Bilgiler
  Bir Milyon Küçük Parça izle 2018, Dram 
  Türkçe Dublaj
  A Million Little Pieces izle, Dram türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Sam Taylor Johnson oturmaktadır. 30 Ağustos 2019 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,2 olarak belirlenmiştir.A Million Little Pieces Oyuncu Kadrosu; Aaron Taylor Johnson, Billy Bob Thornton, Odessa Young, Charlie, Giovanni Ribisi, Juliette Lewis, Ryan Hurst, David Dastmalchian, Charles Parnell, Dash Mihok, Andy Buckley, Eugene Byrd, Andy Mackenzie, Keith Barber, Dominic Pace, Deep Rai, Drake Andrew, Lynne Oropeza, Carson Meyer. Dram filmi izle.A Million Little Pieces Konusu; Henüz 23 yaşındaki James alkolik ve uyuşturucu bağımlısıdır. Hayat kalitesi git gide daha da kötüye giden genç James’in artık sadece iki seçeneği kalmıştır. Tedavi olmak ya da ölüme kadar mahkum olmak. Günlerden bir gün uçakta, yüzü darmadağın edilmiş halde uyandığında ve son birkaç haftada yaptıklarını hatırlamadığında adam olayın ciddiyetini anlamaya başlar. Artık rehabilitasyon tedavisi zamanın geldiğini fark eder. Bir Milyon Küçük Parça izle.A Million Little Pieces izle.
  • 2018
  • 1080P
  • IMDb 6.2
  • 37
  • 0
  Kaybedenler izle
  Tüm Bilgiler
  Kaybedenler izle 2000 Öncesi Filmler, Dram 
  Türkçe Dublaj
  U - Turn izle, Gerilim/Polisiye türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Oliver Stone oturmaktadır. 13 Şubat 1998 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,8 olarak belirlenmiştir.U - Turn Oyuncu Kadrosu; Jeniffer Lopez, Sean Penn, Nick Nolte, Billy Bob Thornton, Jon Voight, Powers Boothe, Joaquin Phoenix, Claire Danes, Brent Briscoe, Abraham Benrubi, Julie Hagerty, Bo Hopkins, Sean Ali Stone, Valery Nikolaev, IIia Volok, Richard Rutowski, Liv Tyler, Aida Linares, Laurie Matcalf. Kaybedenler izle.U - Turn Konusu; Bobby Cooper Las Vegas’ta kumar borçları olan işe yaramayan bir adam. Borçlarını ödeyebilmek için eski model Ford Mustang’iyle çıktığı yolculuk sırasında aniden kaza geçirir. Bu ıssız Arizona topraklarında gördüğü ilk benzin istasyonunda tamir için uğrayan Cooper, arabasının düzeltilmesini beklerken bu kasabada yaşayan garip insanlarla karşılaşır. Kent halkının garip tavırları anında daha da tuhaflaşmaya başlar. Özellikle Jack ve Grace çiftiyle tanıştığında işler artık çığırından çıkmaya başlamıştır. Polisiye filmi izle.U - Turn izle.
  • 1080P
  • IMDb 6.8
  • 78
  • 0
  Basit Bir Plan izle
  Tüm Bilgiler
  Basit Bir Plan izle 2000 Öncesi Filmler, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Basit Bir Plan 1998 izle, gerilim türündeki Sam Raimi yönetmenliğinde, senaristliğini Scott B. Smith’in yaptığı roman uyarlaması yapıt. Pek çok dalda ödüle adaylığını koyarken, aldığı ödüller şöyle; Film Eleştirmenleri En İyi Uyarlama Senaryo, Film Eleştirmenleri En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü. Imdb 7.5 Basit Bir Plan 1998 Konusu; 3 arkadaş sıradan günde geziye çıkarlar, her şey iyi giderken, kaza yapan küçük uçağın bulundukları yere düştüğünü fark ederler. Yardım etmek için gittiklerinde içerisinde çanta dolu para bulurlar. Kendi aralarında bu parayı ne yapmaları gerektiğini tartışırlar, Hank bunun hırsızlık olduğunu öne sürer ve almak istemez, Hank karısı hamile olan mutlu adamdır, en sonunda o da ikna olur. Parayı alıp oradan ayrıldıklarından beri başlarına gelmeyen kalmaz. Basit Bir Plan 1998 izle, Unutulmaz filmler izle Basit Bir Plan 1998 Oyuncuları; Bill Paxton, Billy Bob Thornton, Brennt Briscoe, Bridget Fonda… İmdb 7 üstü filmler izle
  • 1998
  • 1080P
  • IMDb 7.5
  • 258
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.