Bella Thorne

 1. The Duff izle
  Tüm Bilgiler
  The Duff izle Komedi, Romantik Komedi 
  Türkçe Dublaj
  The DUFF izle, Komedi/Gençlik türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Ari Sandel oturmaktadır. 12 Şubat 2015 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,5 olarak belirlenmiştir.The DUFF Oyuncu Kadrosu; Mae Whitman, Robbie Amell, Skyler Samuels, Bianca A. Santos, Ken Jeong, Allison Janney, Nick Eversman, Romany Malco, Josh A., Chris Wylde, Rebbeca Weil, Erick Chavarria, Seth Meriwether, Brian Dewar McNamara, Mahaley Patel, Benjamin Davis, Demetrius Bridges, Danielle Lyn, Danielle Sherrick, Benjamin Papac, Alexandra Ficken, Marisela Zumbado, Jill Jane Clements. Gençlik filmi izle.The DUFF Konusu; Bianca lise son sınıfa giden genç kızdır. Çok güzel olmasa da halinde ve görüntüsünden şikayeti yoktur. Fakat bir gün, lisenin popüler öğrencileri tarafından şişman ve çirkin olarak etiket olduğunu öyle anıldığını öğrenmiştir. Lise hayatının son senesini kurtarabilmesi için aniden bireylerin algısını düzeltmek, en önemlisi dış görünüşün her şey olmadığını kanıtlamak zorunda kalacaktır. Bu tartışmada en büyük rakibi ise Madison olacağının farkındadır. Komedi filmi izle.The DUFF izle.
  • 2015
  • 1080P
  • IMDb 6.5
  • 30
  • 0
  Alvin ve Sincaplar 4 Yol Macerası izle
  Tüm Bilgiler
  Alvin ve Sincaplar 4 Yol Macerası izle Animasyon, Çocuk Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Alvin ve Sincaplar 4 Yol Macerası izle, Çocuk/Komedi türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Walt Becker oturmaktadır. 1 Ocak 2015 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 5,0 olarak belirlenmiştir.Alvin ve Sincaplar 4 Yol Macerası Oyuncular; Zachary Levi, Justin Long, Matthew Gray Gubler, Jason Lee, Jesse McCartney, Anna Faris, Christina Applegate, David Cross, Amy Poehler, Wendie Mendler, Janice Karman. Seri film izle.Konusu; Bazı yanlış anlaşılmalardan sonra Alviin, Simon, Theodore, Dave’in yeni sevgilisine nasıl evlilik teklifi edeceğinin planlarını kurmaya başlar. Artık önlerinde Dave’yi bu plandan vazgeçirip dostluklarını kaybetmeyi, sevilmeyen bir üvey kardeşe sahip olmasının önüne geçmek için tamı tamına sadece üç günleri vardır.Alvin ve Sincaplar 4 Yol Macerası izle.
  • 2015
  • 1080P
  • IMDb 5.0
  • 84
  • 0
  Midnight Sun izle
  Tüm Bilgiler
  Midnight Sun izle 2018, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Midnight Sun izle, imdb 6.6 olan Scott Speer yönetmenliğindeki 2018 yapımı Romantik Amerikan filmidir. Eric Kristen tarafından senaristliği üstlenilmiş, aynı adı taşıyan Japon filminden esinlenilmiştir.Midnight Sun Konusu; Katie adındaki genç kız çocukluktan beri hayranlık duyduğu Charlie ile tesadüfü şekilde, akşam gitar çalarken tanışır. Mucizenin şaşkınlığını atlatamayan kız ve çocuk birbirlerini sevmeye başlar, vakit geçirirler. Fakat delikanlının bilmediği bir sorun vardır, Katie'nin gündüzleri dışarı çıkamama durumu mevcuttur, onun güneş ışınlarına bir hastalığı baş gösteriyordur, hastalığını saklayan genç, sürekli akşamları sevdiği adamla vakit geçirir. Durumdan şüphelenen delikanlıdan daha fazla saklamayan Kate, zamanla sevdiği adama gerçeği itiraf eder, bu durumu kabullenmemesinden, onu kaybetmekten korksa da, gerçeği bilmeye hakkı vardır. Charlie öğrendiğinde onun bu hastalığından kaçmaya değil, meydan okumaya hazırdır. Akşam Güneşi Film izle Midnight Sun Oyuncuları; Bella Thorne, Patrick Schwarzenegger, Tiera Skovbye, Rob Riggle, Paul McGillion… Midnight Sun izle, Romantik Film izle
  • 2018
  • 1080P
  • IMDb 6.6
  • 247
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.