Azhy Robertson

 1. Come Play izle
  Tüm Bilgiler
  Come Play izle 2020 Filmleri, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Come Play izle, Korku/Gerilim türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Jacob Chase oturmaktadır. 28 Ekim 2020 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 5,7 olarak belirlenmiştir.Come Play Oyuncu Kadrosu; Gillian Jacobs, Azhy Robertson, John Gallagher Jr, Winslow Fegley, Gavin Maclver Wright, Rachel Wilson, Dalmar Abuzeid, Jayden Marine. Korku filmi izle. Konusu; Oliver, kendisini diğerlerinde oldukça farklı hisseden bir çocuktur. Hiç dostu olmayan Oliver, bu yalnızlığını cep telefonu ve tablet gibi elektronik aletlerle gidermeye çalışır. O sırada oldukça gizemli bir yaratık dünyaya girmek için Oliver’ın cihazlarını ona karşı kullanmaya başlamıştır. Bu durumdan sonra Oliver’ın anne ve babası, çocuklarının ekranın arasındaki canavarlardan uzak tutmak için mücadele vermek mecburiyetinde kalırlar.Come Play izle.
  • 2020
  • 1080P
  • IMDb 5.7
  • 23
  • 0
  Evlilik Hikayesi izle
  Tüm Bilgiler
  Evlilik Hikayesi izle 2019, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Evlilik Hikayesi izle, 2019 yapımı romantik yapıt, Imdb 7.9 Noah Baumbach tarafından yönetilen aynı zamanda senaristliği yapılmıştır. Bir çok dalda ödül almış ve adaylığını koymuş Netflix filmi. Pek çok dalda ödüle layık görülmüş, başarılı yapıttır. Aldıkları; Enn İyii Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar’ı, Bağımsız Ruh Robert Altman, Seyircinin Seçimi Dalında Gotham Bağımsız Film, Bağımsız Ruh En İyi Senaryo Ödülü gibi…Adaylıkları; Enn İyi Erkek Oyuncu Oscar’I, En İyi Filmm Oscar’ı, Altın Küre En Özgün Film Müziği, Venedik Film Festivali Jüri Büyük Ödülü… gibiEvlilik Hikayesi Konusu; Charlie ile Nicole birbirini seven ve mutlu evlilikleri olan güzel bir çifttir. Yönetmenlik yapan Charlie’nin eşi de tıpkı kendi gibi onunla aynı sektördedir, Nicole’de oyunculuk yapmaktadır. İkisinin çok sevdikleri küçük oğulları vardır, evliliklerison zamanlarda artık sarsılmaya başlamış olan ikili boşanmaya karar verirler. Oğullarının velayetini kimin alacağı konusu kafalarında bir soru işareti yaratır. İş gereği farklı şehirlerde yaşamk zorunda kalacaklardır. Bakalım bu hikayede neler yaşanacak. Evlilik Hikayesi izle, Netflix filmleri izle Evlilik Hikayesi Oyuncuları; Scarlett Johansson, Adam Driver, Alan Alda, Azhy Robertson… Marriage Story izle, Evlilik Hikayesi izle altyazılı
  • 2019
  • 1080P
  • IMDb 7.9
  • 114
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.