Agata Kulesza

 1. Gerçek Suçlar izle
  Tüm Bilgiler
  Gerçek Suçlar izle 2016, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Dark Crimes izle, Suç/Gerilim türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Alexandros Avranas oturmaktadır. 11 Mayıs 2018 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 4,7 olarak belirlenmiştir. Dark Crimes Oyuncu Kadrosu; Jim Carrey, Marton Csokas, Charlotte Gainsbourg, Agata Kulesza, Kati Outinen, Zbigniew Zamachowski, Robert Wieckiewicz, Vlad Ivanov, Piotr Glowacki, Danuta Kowalska, Anna Polony, Marianna Figurska, Marcin Stec, Kasia Warnke, Dominika Bednarczyk, Bartosz Waga, Machel Sabat, Lukasz Garlicki, Marta Kownacka, Pawel Okraska, Kasia Koleczek, Magorzata Keukowska, Anna Moskal, Michal Kitlinski, Ruben Bugayong. Gerilim filmi izle. Dark Crimes Konusu; New Yorker gazetesinin 2008 senesinde David Grann imzalı köşe yazarını temel alan yapım, cinayet soruşturmaları etrafında ilerliyor. Canice katledilen bir iş adamı dedektiflerin olaya el atmasına sebebiyet verir. Amacı katil kim onu bulup yakalamaktır. Fakat araştırma git gide derinlere indikçe cinayet yönetiminin ve arkada kalan ipuçlarının bir yazarım romanında anlattığı cinayetle şaşırtıcı derece de bezemektedir. Gerçek Suçlar izle.Dark Crimes izle.
  • 2016
  • 1080P
  • IMDb 4.7
  • 40
  • 0
  The Hater izle
  Tüm Bilgiler
  The Hater izle 2020 Filmleri, Animasyon 
  Türkçe Dublaj
  The Hater izle, 2020 yapımı gerilim türünde Netflix filmi, Jan Komasa tarafından yönetilip, Mateusz Pacewicz’in senaristliğini üstlendiği Polonya filmidir. Imdb 7.1 The Hater Konusu; Tomasz adındaki zeki genç, hukuk bölümünde eğitim görmektedir. Bir ajansta çalışmaya başlayan adam için bu sevdiği kızın dikkatini çekmek, ailesinin gözüne girmek için iyi fırsat demektir. İnternet aleminde kısa sürede başarı ve üne kavuşan Tomasz, sosyal medyanın halk üzerindeki olumsuz etkisine de değiniyor. Sosyal mecralar da bir olayın yayılmasının, insanların beynine girmenin aslında ne kadar basit olduğunu bizlere gösterir. Genç adam zamanla bu şöhretin olumsuz yönlerini gerçek hayatta görmeye başlayacak. Netflix Filmleri izle The Hater Oyuncuları; Maciej Musalowski, Julia Wieniawa, Agata Kulezsa, Venessa Aleksander… imdb 7 üstü filmler izle
  • 2020
  • 1080P
  • IMDb 7.1
  • 91
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.